TM320240EGFWVSWD

| paneeli Malli | TM320240EGFWVSWD |
|---|---|
| paneeli Brand | TIANMA |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| TM320240EGFWVSWD Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Black/White (Negative), Transmissive |
| Aktiivinen alue | 115.17×86.37 mm |
| ääriviivat | 160×109×14 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 8:1 (Typ.) |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | 200/160 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 20/15/20/15 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Lampun tyyppi | WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | 8-bit 6080/8080 parallel , 22 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on TIANMA TM320240EGFWVSWD: n erikoisjäätelöiden jakelija.
TIANMA TM320240EGFWVSWD ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
TIANMA TM320240EGFWVSWD: n pdf-lomakkeessa tai TIANMA TM320240EGFWVSWD: n tai muiden TIANMA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous TIANMA TM320240EGFWVSWD-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM320240EGFWVSWD ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
TIANMA TM320240EGFWVSWD: n pdf-lomakkeessa tai TIANMA TM320240EGFWVSWD: n tai muiden TIANMA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous TIANMA TM320240EGFWVSWD-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TM320240EGFWVSWD"
- TIANMA TM320240EGFWVSWD
- TM320240EGFWVSWD-lomake
- TM320240EGFWVSWD-kuva
- TM320240EGFWVSWD hinta
- TM320240EGFWVSWD-jakelija
