TM12864G3CCWGWA-1

| paneeli Malli | TM12864G3CCWGWA-1 |
|---|---|
| paneeli Brand | TIANMA |
| Descrition | FSTN-LCD ,2.4 inch, 128×64 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| TM12864G3CCWGWA-1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Black/White (Positive), Transflective |
| Aktiivinen alue | 55×27.48 mm |
| ääriviivat | 70×43×9 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 3:1 (Min.)(Reflective) |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | 250/200 (Max.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | |
| Lampun tyyppi | 1S4P WLED |
| Signaalirajapinta | SPI , 20 pins |
| Tulojännite | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on TIANMA TM12864G3CCWGWA-1: n erikoisjäätelöiden jakelija.
TIANMA TM12864G3CCWGWA-1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
TIANMA TM12864G3CCWGWA-1: n pdf-lomakkeessa tai TIANMA TM12864G3CCWGWA-1: n tai muiden TIANMA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous TIANMA TM12864G3CCWGWA-1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM12864G3CCWGWA-1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
TIANMA TM12864G3CCWGWA-1: n pdf-lomakkeessa tai TIANMA TM12864G3CCWGWA-1: n tai muiden TIANMA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous TIANMA TM12864G3CCWGWA-1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TM12864G3CCWGWA-1"
- TIANMA TM12864G3CCWGWA-1
- TM12864G3CCWGWA-1-lomake
- TM12864G3CCWGWA-1-kuva
- TM12864G3CCWGWA-1 hinta
- TM12864G3CCWGWA-1-jakelija
