Yleiskatsaus
määrittely
TM084SDHG50

TM084SDHG50 Perustiedot
| paneeli Malli | TM084SDHG50 |
|---|---|
| paneeli Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 800×600 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TM084SDHG50 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 80 °C |
TM084SDHG50 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 119 PPI |
| Kuvasuhde | 4:3 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.071×0.213 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.213×0.213 mm (H×V) |
| Aktiivinen alue | 170.4×127.8 mm (H×V) |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
TM084SDHG50 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| kontrastisuhde | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Väri Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 12 o'clock |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.300; Wy:0.310 |
| Auringonvalo luettavissa | N |
TM084SDHG50 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lampun muoto | Array |
TM084SDHG50 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 3.3V (Typ.) |
| Paneelin syöttöarvo | 230/350mA (Typ./Max.) |
| Paneelin virrankulutus | 759mW (Typ.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Signaalirajapinta | HRS - DF19K-20P-1H, Pitch:1.0 mm, Pin:20 pins |
