TM035KDH08

| paneeli Malli | TM035KDH08 |
|---|---|
| paneeli Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TM035KDH08 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 70.08×52.56 mm |
| ääriviivat | 76.9×63.9×3.35 mm |
| Pinta | Clear, Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 300:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 60/60/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 6S1P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Digital RGB (8/24-bit) + SPI, CCIR601/656 , 54 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on TIANMA TM035KDH08: n erikoisjäätelöiden jakelija.
TIANMA TM035KDH08 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
TIANMA TM035KDH08: n pdf-lomakkeessa tai TIANMA TM035KDH08: n tai muiden TIANMA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous TIANMA TM035KDH08-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM035KDH08 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
TIANMA TM035KDH08: n pdf-lomakkeessa tai TIANMA TM035KDH08: n tai muiden TIANMA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous TIANMA TM035KDH08-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TM035KDH08"
- TIANMA TM035KDH08
- TM035KDH08-lomake
- TM035KDH08-kuva
- TM035KDH08 hinta
- TM035KDH08-jakelija
