Yleiskatsaus
määrittely
TDA-VGA0360E70009-V1
TDA-VGA0360E70009-V1 Perustiedot
| paneeli Malli | TDA-VGA0360E70009-V1 |
|---|---|
| paneeli Brand | TRULY |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.7 inch, 640×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TDA-VGA0360E70009-V1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 80 °C |
TDA-VGA0360E70009-V1 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 216 PPI |
| Kuvasuhde | 4:3 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0385×0.1155 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1155×0.1155 mm (H×V) |
| Aktiivinen alue | 74.92×56.44 mm (H×V) |
| Bezel Area | 76.52×58.04 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 86.42×68.18 mm (H×V) |
| Outline Depth | 4.43±0.3 mm |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Embeded (4-wire Resistive) |
TDA-VGA0360E70009-V1 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 130 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 450 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 37% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 45 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 60/60/40/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 6 o'clock |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.2864; Wy:0.3038 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.43 (Max.)(9 points) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
TDA-VGA0360E70009-V1 Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | Yes (U/D, L/R) |
| Kokonaisenergiankulutus | 720mW (Typ.) |
TDA-VGA0360E70009-V1 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lampun määrä | 3S2P |
| Lampun muoto | 2 strings |
| Lampun jännite | 8.7/9.6/10.2V (Min./Typ./Max.) |
| Lamp Current | 15mA (Typ.) |
| Liitännätyyppi | Included in panel signal interface |
| Lamppuohjain | No |
TDA-VGA0360E70009-V1 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 3.3V (Typ.) |
| Paneelin syöttöarvo | 109/131mA (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | FPC |
