TD043MGEA1
| paneeli Malli | TD043MGEA1 |
|---|---|
| paneeli Brand | Toppoly |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,4.3 inch, 800×480 |
| paneelin tyyppi | LTPS TFT-LCD |
| TD043MGEA1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 93.6×56.16 mm |
| ääriviivat | 106×68.45 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 400:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 30/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 8S1P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 60 pins |
| Tulojännite | 3.3/5.0/-5.0V (Typ.)(VCC/AVDP/AVDN) |
LCDs-Display.com on Toppoly TD043MGEA1: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Toppoly TD043MGEA1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Toppoly TD043MGEA1: n pdf-lomakkeessa tai Toppoly TD043MGEA1: n tai muiden Toppoly-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Toppoly TD043MGEA1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Toppoly TD043MGEA1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Toppoly TD043MGEA1: n pdf-lomakkeessa tai Toppoly TD043MGEA1: n tai muiden Toppoly-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Toppoly TD043MGEA1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TD043MGEA1"
- Toppoly TD043MGEA1
- TD043MGEA1-lomake
- TD043MGEA1-kuva
- TD043MGEA1 hinta
- TD043MGEA1-jakelija

