TD015THEB2

| paneeli Malli | TD015THEB2 |
|---|---|
| paneeli Brand | TPO |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,1.5 inch, 480×240 |
| paneelin tyyppi | LTPS TFT-LCD |
| TD015THEB2 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 29.79×22.32 mm |
| ääriviivat | 37.1×32.7 mm |
| Pinta | Hard coating (2H) |
| kontrastisuhde | 300:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 13/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 40/40/20/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampun tyyppi | 1 pcs WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Serial RGB (8-bit) + SPI , 40 pins |
| Tulojännite | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on TPO TD015THEB2: n erikoisjäätelöiden jakelija.
TPO TD015THEB2 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
TPO TD015THEB2: n pdf-lomakkeessa tai TPO TD015THEB2: n tai muiden TPO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous TPO TD015THEB2-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
TPO TD015THEB2 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
TPO TD015THEB2: n pdf-lomakkeessa tai TPO TD015THEB2: n tai muiden TPO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous TPO TD015THEB2-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TD015THEB2"
- TPO TD015THEB2
- TD015THEB2-lomake
- TD015THEB2-kuva
- TD015THEB2 hinta
- TD015THEB2-jakelija
