TCG121SVLQXPNN-ANX12

| paneeli Malli | TCG121SVLQXPNN-ANX12 |
|---|---|
| paneeli Brand | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TCG121SVLQXPNN-ANX12 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | AWV, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 246×184.5 mm |
| ääriviivat | 278.3×207.5×10 mm |
| Pinta | Antiglare |
| kontrastisuhde | |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Kyocera TCG121SVLQXPNN-ANX12: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Kyocera TCG121SVLQXPNN-ANX12 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Kyocera TCG121SVLQXPNN-ANX12: n pdf-lomakkeessa tai Kyocera TCG121SVLQXPNN-ANX12: n tai muiden Kyocera-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Kyocera TCG121SVLQXPNN-ANX12-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG121SVLQXPNN-ANX12 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Kyocera TCG121SVLQXPNN-ANX12: n pdf-lomakkeessa tai Kyocera TCG121SVLQXPNN-ANX12: n tai muiden Kyocera-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Kyocera TCG121SVLQXPNN-ANX12-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TCG121SVLQXPNN-ANX12"
- Kyocera TCG121SVLQXPNN-ANX12
- TCG121SVLQXPNN-ANX12-lomake
- TCG121SVLQXPNN-ANX12-kuva
- TCG121SVLQXPNN-ANX12 hinta
- TCG121SVLQXPNN-ANX12-jakelija

