TCG084VGLAAANN-AN00

| paneeli Malli | TCG084VGLAAANN-AN00 |
|---|---|
| paneeli Brand | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 640×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TCG084VGLAAANN-AN00 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 170.88×128.16 mm |
| ääriviivat | 199.5×147.4 mm |
| Pinta | Antiglare |
| kontrastisuhde | 500:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 65/65/60/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 2 strings WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Kyocera TCG084VGLAAANN-AN00: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Kyocera TCG084VGLAAANN-AN00 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Kyocera TCG084VGLAAANN-AN00: n pdf-lomakkeessa tai Kyocera TCG084VGLAAANN-AN00: n tai muiden Kyocera-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Kyocera TCG084VGLAAANN-AN00-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG084VGLAAANN-AN00 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Kyocera TCG084VGLAAANN-AN00: n pdf-lomakkeessa tai Kyocera TCG084VGLAAANN-AN00: n tai muiden Kyocera-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Kyocera TCG084VGLAAANN-AN00-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TCG084VGLAAANN-AN00"
- Kyocera TCG084VGLAAANN-AN00
- TCG084VGLAAANN-AN00-lomake
- TCG084VGLAAANN-AN00-kuva
- TCG084VGLAAANN-AN00 hinta
- TCG084VGLAAANN-AN00-jakelija

