TCG057VGLAAANN-GN20

| paneeli Malli | TCG057VGLAAANN-GN20 |
|---|---|
| paneeli Brand | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TCG057VGLAAANN-GN20 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 115.2×86.4 mm |
| ääriviivat | 127.2×100.4×6 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 500:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) , CIE1931 52% |
| Vasteaika | 10/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Kyocera TCG057VGLAAANN-GN20: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Kyocera TCG057VGLAAANN-GN20 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Kyocera TCG057VGLAAANN-GN20: n pdf-lomakkeessa tai Kyocera TCG057VGLAAANN-GN20: n tai muiden Kyocera-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Kyocera TCG057VGLAAANN-GN20-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG057VGLAAANN-GN20 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Kyocera TCG057VGLAAANN-GN20: n pdf-lomakkeessa tai Kyocera TCG057VGLAAANN-GN20: n tai muiden Kyocera-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Kyocera TCG057VGLAAANN-GN20-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TCG057VGLAAANN-GN20"
- Kyocera TCG057VGLAAANN-GN20
- TCG057VGLAAANN-GN20-lomake
- TCG057VGLAAANN-GN20-kuva
- TCG057VGLAAANN-GN20 hinta
- TCG057VGLAAANN-GN20-jakelija

