TCG043WQLBNN-GN01

| paneeli Malli | TCG043WQLBNN-GN01 |
|---|---|
| paneeli Brand | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| TCG043WQLBNN-GN01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 95.04×53.856 mm |
| ääriviivat | 105.5×67.2×6.2 mm |
| Pinta | Glare (Haze 0%) |
| kontrastisuhde | 350:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 70/70/60/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Kyocera TCG043WQLBNN-GN01: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Kyocera TCG043WQLBNN-GN01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Kyocera TCG043WQLBNN-GN01: n pdf-lomakkeessa tai Kyocera TCG043WQLBNN-GN01: n tai muiden Kyocera-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Kyocera TCG043WQLBNN-GN01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG043WQLBNN-GN01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Kyocera TCG043WQLBNN-GN01: n pdf-lomakkeessa tai Kyocera TCG043WQLBNN-GN01: n tai muiden Kyocera-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Kyocera TCG043WQLBNN-GN01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "TCG043WQLBNN-GN01"
- Kyocera TCG043WQLBNN-GN01
- TCG043WQLBNN-GN01-lomake
- TCG043WQLBNN-GN01-kuva
- TCG043WQLBNN-GN01 hinta
- TCG043WQLBNN-GN01-jakelija

