Yleiskatsaus
määrittely
T550QVR04.3 CELL

T550QVR04.3 CELL Perustiedot
| paneeli Malli | T550QVR04.3 CELL |
|---|---|
| paneeli Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 3840×2160 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| T550QVR04.3 CELL Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
T550QVR04.3 CELL Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 3840(RGB)×2160 (UHD) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 80 PPI |
| Kuvasuhde | 16:9 (H:V) |
| Muotoseikka | Curved Display |
| Dot Pitch | 0.105×0.315 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.315×0.315 mm (H×V) |
| Paino | 2.59Kgs (Typ.) |
| Pinta | Hard coating (2H) |
| Aktiivinen alue | 1209.6×680.4 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 1221.9×690.75 mm (H×V) |
| Outline Depth | 1.35 (Typ.) mm |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
T550QVR04.3 CELL optiset ominaisuudet
| Näyttötila | AMVA3, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 0 cd/m² |
| kontrastisuhde | 5000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 1.07B (10-bit) |
| Väri Gamut | 74% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Katselukulma | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| transmissiviteetti | 4.8% (Typ.)(with Polarizer) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
T550QVR04.3 CELL Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 120Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
T550QVR04.3 CELL taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun tyyppi | No B/L |
|---|
