T5060H3G

| paneeli Malli | T5060H3G |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 720×1280 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| T5060H3G Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Aktiivinen alue | 62.1×110.4 mm |
| ääriviivat | 68.2×140.02×2.58 mm |
| Pinta | Clear |
| kontrastisuhde | 900:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Signaalirajapinta | MIPI (4 data lanes) , 27 pins |
| Tulojännite | 1.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Display.com on BOE T5060H3G: n erikoisjäätelöiden jakelija.
BOE T5060H3G ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE T5060H3G: n pdf-lomakkeessa tai BOE T5060H3G: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE T5060H3G-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
BOE T5060H3G ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE T5060H3G: n pdf-lomakkeessa tai BOE T5060H3G: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE T5060H3G-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "T5060H3G"
- BOE T5060H3G
- T5060H3G-lomake
- T5060H3G-kuva
- T5060H3G hinta
- T5060H3G-jakelija

