Yleiskatsaus
määrittely
T-55382GD050JU-LW-A-ABN
T-55382GD050JU-LW-A-ABN Perustiedot
| paneeli Malli | T-55382GD050JU-LW-A-ABN |
|---|---|
| paneeli Brand | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| T-55382GD050JU-LW-A-ABN Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Malli Alias | AA050ME01 |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 80 °C |
T-55382GD050JU-LW-A-ABN Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 188 PPI |
| Kuvasuhde | 15:9 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.045×0.135 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.135×0.135 mm (H×V) |
| Paino | 70g (Typ.) |
| Pinta | Clear, Hard coating (2H) |
| Aktiivinen alue | 108×64.8 mm (H×V) |
| Bezel Area | 110.0×66.8 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 118.5×77.8 mm (H×V) |
| Outline Depth | 3.5/5.4 (Typ.Max.) mm |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
T-55382GD050JU-LW-A-ABN optiset ominaisuudet
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 420 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 450 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 5/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 65/65/65/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 12 o'clock |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.298; Wy:0.317 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.30 (Max.)(5 points) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
T-55382GD050JU-LW-A-ABN Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | Yes (180°) |
| Kokonaisenergiankulutus | 1.14W (Typ.) |
| Aikaohjain (T-CON) | Embedded T-CON |
T-55382GD050JU-LW-A-ABN taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lampun määrä | 2 strings |
| Lampun muoto | 2 strings |
| Lampun jännite | 21.0/23.1V (Min./Max.) |
| Lamp Current | 15/20mA (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | Included in panel signal interface |
| Lamppuohjain | No |
T-55382GD050JU-LW-A-ABN signaali liitäntä
| Signaaliluokka | CMOS (1 ch, 8-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC/AVDD) |
| Paneelin syöttöarvo | 7.4/38.0mA (Typ.)(ICC/AIDD) |
| Näyttöviestien jännite | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Liitännätyyppi | FPC |
