Yleiskatsaus
määrittely
T-51570GD022J-MLW-AGN
T-51570GD022J-MLW-AGN Perustiedot
| paneeli Malli | T-51570GD022J-MLW-AGN |
|---|---|
| paneeli Brand | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| T-51570GD022J-MLW-AGN Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 80 °C |
T-51570GD022J-MLW-AGN Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 176(RGB)×220 (QCIF+) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 128 PPI |
| Kuvasuhde | 4:5 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.066×0.198 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.198×0.198 mm (H×V) |
| Paino | 13.7g (Max.) |
| Aktiivinen alue | 34.848×43.56 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 40.8×55 mm (H×V) |
| Outline Depth | 3.6 (Typ.) mm |
| Maisema tai muotokuva | Portrait type |
| Kosketusnäyttö | Without |
T-51570GD022J-MLW-AGN optiset ominaisuudet
| Näyttötila | TN, Normally White, Transflective |
|---|---|
| Kirkkaus | 120 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 20:1 (Typ.) (Reflective) |
| Vasteaika | 40 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katseluohjaus | 6 o'clock |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.323; Wy:0.350 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.43 (Max.)(9 points) |
| Heijastussuhde | 18% (Typ.) |
| Auringonvalo luettavissa | Y |
T-51570GD022J-MLW-AGN Elektroniikka Ominaisuus
| Reverse Scan | No |
|---|---|
| Driver IC | Built-in IS2100 + IS2200 |
T-51570GD022J-MLW-AGN taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun tyyppi | WLED |
|---|---|
| Lampun määrä | 4S1P |
| Lampun muoto | 1 string |
| Lampun jännite | 13.2/14.8V (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | Included in panel signal interface |
T-51570GD022J-MLW-AGN signaali liitäntä
| Signaaliluokka | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 2.8V (Typ.)(VCC) |
| Näyttöviestien jännite | VSS≤VIL≤0.2VCC; 0.8VCC≤VIH≤VCC |
| Liitännätyyppi | FPC |
