Yleiskatsaus
määrittely
T-51514D084J-FW-A-AA
T-51514D084J-FW-A-AA Perustiedot
| paneeli Malli | T-51514D084J-FW-A-AA |
|---|---|
| paneeli Brand | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 640×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| T-51514D084J-FW-A-AA Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Malli Alias | AA084VB02 |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
T-51514D084J-FW-A-AA Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 95 PPI |
| Kuvasuhde | 4:3 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.089×0.267 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.267×0.267 mm (H×V) |
| Paino | 420g (Typ.) |
| Pinta | Antiglare (Haze 12%), Hard coating (3H) |
| Aktiivinen alue | 170.88×128.16 mm (H×V) |
| Bezel Area | 174.9×132.2 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 221×152.4 mm (H×V) |
| Outline Depth | 10.58 (Typ.) mm |
| Reiät ja kiinnikkeet | Face mounting holes (2-Φ3.5, 2-R1.75) |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
T-51514D084J-FW-A-AA optiset ominaisuudet
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 350 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | 20/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 60/60/50/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 12 o'clock |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.330; Wy:0.340 |
| Auringonvalo luettavissa | N |
T-51514D084J-FW-A-AA Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | Yes (U/D, L/R) |
T-51514D084J-FW-A-AA taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| Lampun tyyppi | CCFL |
| Lampun määrä | 2 pcs |
| Lampun muoto | Straight |
| Lampun käyttöikä | 50K(Min.) (Hours) |
| Lamppu vaihdettavissa | Replaceable |
| Lampun jännite | 465V (Typ.) |
| Lamp Current | 5.0/6.0mA (Typ./Max.) |
| Lampun käyttötaajuus | 40/80KHz (Min./Max.) |
| Lampun käynnistysjännite | 980V (Min.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Lamppuohjain | No |
T-51514D084J-FW-A-AA signaali liitäntä
| Signaaliluokka | CMOS (1 ch, 6-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 3.3V (Typ.)(VCC) |
| Paneelin syöttöarvo | 240/400mA (Typ./Max.)(ICC) |
| Näyttöviestien jännite | 0≤VIL≤0.8V; 2.0V≤VIH≤5.5V |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Signaalirajapinta | JAE - IL-FPR-40S-VF-E1500, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
