Yleiskatsaus
määrittely
T-51513D104J-LW-A-ANN
T-51513D104J-LW-A-ANN Perustiedot
| paneeli Malli | T-51513D104J-LW-A-ANN |
|---|---|
| paneeli Brand | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| T-51513D104J-LW-A-ANN Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Malli Alias | AA104SJ02 |
| Käyttölämpötila | -30 ~ 80 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 80 °C |
T-51513D104J-LW-A-ANN Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 96 PPI |
| Kuvasuhde | 4:3 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.088×0.264 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.264×0.264 mm (H×V) |
| Paino | 450g (Typ.) |
| Aktiivinen alue | 211.2×158.4 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 230×180.2 mm (H×V) |
| Outline Depth | 9.5±0.5 mm |
| Reiät ja kiinnikkeet | Side mounting holes (4-M3) on left, right bezel |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
T-51513D104J-LW-A-ANN optiset ominaisuudet
| Näyttötila | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 600 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) |
| Väri Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Auringonvalo luettavissa | N |
T-51513D104J-LW-A-ANN Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | Yes (180°) |
| Kokonaisenergiankulutus | 7.6W (Typ.) |
T-51513D104J-LW-A-ANN taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lampun käyttöikä | 100K(Typ.) (Hours) |
| Lamppuohjain | 12.0V (Typ.) |
T-51513D104J-LW-A-ANN signaali liitäntä
| Signaaliluokka | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 3.3V (Typ.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
