Yleiskatsaus
määrittely
T-51512D121J-FW-A-AGN
T-51512D121J-FW-A-AGN Perustiedot
| paneeli Malli | T-51512D121J-FW-A-AGN |
|---|---|
| paneeli Brand | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| T-51512D121J-FW-A-AGN Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Malli Alias | AA121SL10 |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 80 °C |
| Huomautukset | NCM |
T-51512D121J-FW-A-AGN Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 82 PPI |
| Kuvasuhde | 4:3 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.1025×0.3075 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.3075×0.3075 mm (H×V) |
| Paino | 720g (Typ.) |
| Pinta | Hard coating (2H), Antireflection |
| Aktiivinen alue | 246×184.5 mm (H×V) |
| Bezel Area | 249.0×187.5 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 280×210 mm (H×V) |
| Outline Depth | 12.0 (Typ.) mm |
| Reiät ja kiinnikkeet | Face mounting holes (4-Φ3.5) on left bezel, right slugs |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
T-51512D121J-FW-A-AGN optiset ominaisuudet
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 60/60/45/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 6 o'clock |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.30 (Max.)(5 points) |
| Auringonvalo luettavissa | Y |
T-51512D121J-FW-A-AGN Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | Yes (180°) |
T-51512D121J-FW-A-AGN taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type (Top side) |
|---|---|
| Lampun tyyppi | CCFL |
| Lampun määrä | 2 pcs |
| Lampun muoto | Straight |
| Lampun käyttöikä | 50K(Min.) (Hours) |
| Lamppu vaihdettavissa | Replaceable |
| Lampun jännite | 540V (Typ.) |
| Lamp Current | 3.0/6.0/7.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Lampun käyttötaajuus | 30/60KHz (Min./Max.) |
| Lampun käynnistysjännite | 1000/1200/1290V (Min.)(Ta=+25/0/-20℃) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Lamppuohjain | No |
T-51512D121J-FW-A-AGN signaali liitäntä
| Signaaliluokka | CMOS (1 ch, 6-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 3.3V (Typ.)(VCC) |
| Paneelin syöttöarvo | 340/500mA (Typ./Max.)(ICC) |
| Näyttöviestien jännite | 0≤VIL≤0.8V; 2.0V≤VIH≤5.5V |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Signaalirajapinta | HRS - DF9B-41P-1V(32), Pitch:1.0 mm, Pin:41 pins |
