Yleiskatsaus
määrittely
T-51440GL070H-FW-AF
T-51440GL070H-FW-AF Perustiedot
| paneeli Malli | T-51440GL070H-FW-AF |
|---|---|
| paneeli Brand | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| T-51440GL070H-FW-AF Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -30 ~ 75 °C |
| Säilytyslämpötila | -40 ~ 85 °C |
T-51440GL070H-FW-AF Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 480(RGB)×234 |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 76 PPI |
| Kuvasuhde | 16:9 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.107×0.372 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.321×0.372 mm (H×V) |
| Paino | 300g (Max.) |
| Aktiivinen alue | 154.08×87.048 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 164.9×101.9 mm (H×V) |
| Outline Depth | 23.1 mm |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
T-51440GL070H-FW-AF optiset ominaisuudet
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 150 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | Full color () |
| Vasteaika | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 60/60/30/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 6 o'clock |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.350; Wy:0.365 |
| Auringonvalo luettavissa | N |
T-51440GL070H-FW-AF Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | Yes (U/D, L/R) |
| Aikaohjain (T-CON) | Need external T-CON |
T-51440GL070H-FW-AF taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | CCFL |
| Lampun määrä | 1 pcs |
| Lampun käyttöikä | 20K(Min.) (Hours) |
| Liitännätyyppi | Included in panel signal interface |
| Lamppuohjain | 4.2W (Typ.) |
T-51440GL070H-FW-AF signaali liitäntä
| Signaaliluokka | TFT Specific Analog RGB |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 12.0V (Typ.) |
| Paneelin virrankulutus | 2.4W (Typ.) |
