Yleiskatsaus
määrittely
T-51431L016J-FW-P-AA
T-51431L016J-FW-P-AA Perustiedot
| paneeli Malli | T-51431L016J-FW-P-AA |
|---|---|
| paneeli Brand | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.6 inch, 240×234 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| T-51431L016J-FW-P-AA Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 60 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Huomautukset | Compatible with NTSC & PAL system |
T-51431L016J-FW-P-AA Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 240×234 |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Delta |
| Pikselitiheys | 155 PPI |
| Kuvasuhde | 4:3 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.135×0.104 mm (H×V) |
| Paino | 18±3g |
| Pinta | Antiglare |
| Aktiivinen alue | 32.4×24.336 mm (H×V) |
| Bezel Area | 36.20×28.14 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 45.9×38.6 mm (H×V) |
| Outline Depth | 5.9 (Typ.) mm |
| Reiät ja kiinnikkeet | Face mounting holes (3-Φ2.0 on bracket) |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
T-51431L016J-FW-P-AA optiset ominaisuudet
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| kontrastisuhde | 150 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | Full color () |
| Vasteaika | 30/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 50/50/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 6 o'clock |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.300; Wy:0.310 |
| transmissiviteetti | 8.0% (Typ.)(with Polarizer) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
T-51431L016J-FW-P-AA Elektroniikka Ominaisuus
| Reverse Scan | Yes (U/D, L/R) |
|---|---|
| Kokonaisenergiankulutus | 0.518/0.56W (Typ./Max.) |
T-51431L016J-FW-P-AA taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun tyyppi | CCFL |
|---|---|
| Lampun määrä | 1 pcs |
| Lampun käyttöikä | 10K(Min.) (Hours) |
| Lampun jännite | 170±25V |
| Lamp Current | 3.0mA (Typ.) |
| Lampun käyttötaajuus | 35/95KHz (Typ./Max.) |
| Lampun käynnistysjännite | 500/750V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Valaisimet Virrankulutus | 0.51/0.55W (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Lamppuohjain | No |
T-51431L016J-FW-P-AA signaali liitäntä
| Signaaliluokka | TFT Specific Analog RGB |
|---|---|
| Paneelin virrankulutus | 8/8.5W (Typ./Max.) |
