SG12864A

| paneeli Malli | SG12864A |
|---|---|
| paneeli Brand | Amson |
| Descrition | STN-LCD ,2.9 inch, 128×64 |
| paneelin tyyppi | STN-LCD |
| SG12864A Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Blue mode (Negative), Transmissive |
| Aktiivinen alue | 66.52×33.24 mm |
| ääriviivat | 93×70×12.7 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | |
| Katselukulma | |
| Lampun tyyppi | WLED |
| Signaalirajapinta | 8-bit parallel , 20 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com on Amson SG12864A: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Amson SG12864A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Amson SG12864A: n pdf-lomakkeessa tai Amson SG12864A: n tai muiden Amson-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Amson SG12864A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Amson SG12864A ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Amson SG12864A: n pdf-lomakkeessa tai Amson SG12864A: n tai muiden Amson-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Amson SG12864A-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "SG12864A"
- Amson SG12864A
- SG12864A-lomake
- SG12864A-kuva
- SG12864A hinta
- SG12864A-jakelija
