S088GWX08NB-DC09

| paneeli Malli | S088GWX08NB-DC09 |
|---|---|
| paneeli Brand | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.8 inch, 1280×320 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| S088GWX08NB-DC09 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Sarja | S088GWX08NB |
| Avainsanat | 8.8inch 1280*320, With CTP, 320nits, 40pins, LVDS I/F, TFT LCD Panel |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, Capacitive Touch LCD, Bar Shape LCD |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 1280×320 |
| Kuvasuhde | >3:1 (W:H) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 216.95 (W) × 54.24 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 229.66 (W) × 67.5 (H) mm |
| Max. Syvyys | 5.95 mm |
| LC-perhe | TN |
| Polarisaatiokalvo | Transmissive |
| Kirkkaus | 320 (Typ.) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Värien määrä | 16.7M |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | LVDS |
| Liitännät | 40 Pins |
| Kosketusnäyttö | PCAP |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Tallennuslämpötila. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on CDTECH S088GWX08NB-DC09: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CDTECH S088GWX08NB-DC09 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CDTECH S088GWX08NB-DC09: n pdf-lomakkeessa tai CDTECH S088GWX08NB-DC09: n tai muiden CDTECH-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CDTECH S088GWX08NB-DC09-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CDTECH S088GWX08NB-DC09 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CDTECH S088GWX08NB-DC09: n pdf-lomakkeessa tai CDTECH S088GWX08NB-DC09: n tai muiden CDTECH-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CDTECH S088GWX08NB-DC09-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "S088GWX08NB-DC09"
- CDTECH S088GWX08NB-DC09
- S088GWX08NB-DC09-lomake
- S088GWX08NB-DC09-kuva
- S088GWX08NB-DC09 hinta
- S088GWX08NB-DC09-jakelija
