Yleiskatsaus
määrittely
S070WV92-V1

S070WV92-V1 Perustiedot
| paneeli Malli | S070WV92-V1 |
|---|---|
| paneeli Brand | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| S070WV92-V1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 80 °C |
S070WV92-V1 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 134 PPI |
| Kuvasuhde | 16:9 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0642×0.1905 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1926×0.1790 mm (H×V) |
| Paino | TBD |
| Aktiivinen alue | 154.08×85.92 mm (H×V) |
| Bezel Area | 155.08×86.92 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 164.9×100 mm (H×V) |
| Outline Depth | 5.7±0.2 mm |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
S070WV92-V1 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 250 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Dithering) |
| Väri Gamut | 62% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 12 o'clock |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.312; Wy:0.349 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
S070WV92-V1 Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | Yes (U/D, L/R) |
S070WV92-V1 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lampun määrä | 3S6P |
| Lampun muoto | Array |
| Lampun käyttöikä | 25K(Min.) (Hours) |
| Lampun jännite | 9.6/9.9V (Typ./Max.) |
| Lamp Current | 120/150mA (Typ./Max.) |
| Valaisimet Virrankulutus | 1.152/1.49W (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | Included in panel signal interface |
| Lamppuohjain | No |
S070WV92-V1 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 3.3/10.4/16.0/-7.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Paneelin syöttöarvo | 4.0/20/0.2/0.2mA (Typ.)(DIDD/AIDD/IGH/IGL) |
| Näyttöviestien jännite | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Liitännätyyppi | FPC |
