Yleiskatsaus
määrittely
S043WQ02-T

S043WQ02-T Perustiedot
| paneeli Malli | S043WQ02-T |
|---|---|
| paneeli Brand | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| S043WQ02-T Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 80 °C |
S043WQ02-T Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 480(RGB)×272 (WQVGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 128 PPI |
| Kuvasuhde | 16:9 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.066×0.198 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.198×0.198 mm (H×V) |
| Paino | 48g (Typ.) |
| Aktiivinen alue | 95.04×53.856 mm (H×V) |
| Bezel Area | 97.84×56.66 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 105.5×67.2 mm (H×V) |
| Outline Depth | 4.05±0.3 mm |
| Reiät ja kiinnikkeet | Without |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Embeded (4-wire Resistive) |
S043WQ02-T optiset ominaisuudet
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 280 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 12 o'clock |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.312; Wy:0.330 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
S043WQ02-T Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
| Driver IC | COG Built-in OTA5180A |
S043WQ02-T taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lampun määrä | 5S2P |
| Lampun muoto | Array |
| Lampun käyttöikä | 25K(Min.) (Hours) |
| Lampun jännite | 16/16.5V (Typ./Max.) |
| Lamp Current | 20/25mA (Typ./Max.) |
| Valaisimet Virrankulutus | 0.64/0.825W (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | Included in panel signal interface |
| Lamppuohjain | No |
S043WQ02-T signaali liitäntä
| Signaaliluokka | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 3.3V (Typ.) |
| Näyttöviestien jännite | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Liitännätyyppi | FPC |
