Yleiskatsaus
määrittely
S035V04-T

S035V04-T Perustiedot
| paneeli Malli | S035V04-T |
|---|---|
| paneeli Brand | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 480×640 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| S035V04-T Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 80 °C |
S035V04-T Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 480(RGB)×640 (VGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 228 PPI |
| Kuvasuhde | 3:4 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.037×0.111 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.111×0.111 mm (H×V) |
| Paino | TBD |
| Aktiivinen alue | 53.28×71.04 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 64×85 mm (H×V) |
| Outline Depth | 4.8±0.2 mm |
| Maisema tai muotokuva | Portrait type |
| Kosketusnäyttö | Embeded (4-wire Resistive) |
S035V04-T optiset ominaisuudet
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 650 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 262K (6-bit) |
| Väri Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 9 o'clock |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.312; Wy:0.349 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
S035V04-T Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
| Driver IC | COG Built-in HX8363-A |
S035V04-T taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lampun määrä | 8S1P |
| Lampun muoto | 1 string |
| Lampun käyttöikä | 25K(Min.) (Hours) |
| Lampun jännite | 25.6/30.0V (Typ./Max.) |
| Lamp Current | 20/25mA (Typ./Max.) |
| Valaisimet Virrankulutus | 512/750mW (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | Included in panel signal interface |
| Lamppuohjain | No |
S035V04-T signaali liitäntä
| Signaaliluokka | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 3.3/3.3V (Typ.)(VCC/IOVCC) |
| Liitännätyyppi | FPC |
