Yleiskatsaus
määrittely
S029Q03

S029Q03 Perustiedot
| paneeli Malli | S029Q03 |
|---|---|
| paneeli Brand | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.9 inch, 320×120 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| S029Q03 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 80 °C |
| Huomautukset | 1/2 cut of 3.5" |
S029Q03 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 320(RGB)×120 |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 115 PPI |
| Kuvasuhde | 8:3 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.073×0.219 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.219×0.219 mm (H×V) |
| Paino | TBD |
| Aktiivinen alue | 70.08×26.284 mm (H×V) |
| Bezel Area | 72.68×28.88 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 76.9×37.72 mm (H×V) |
| Outline Depth | 3.26±0.2 mm |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
S029Q03 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 262K (6-bit) |
| Väri Gamut | 61% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 8/17 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 12 o'clock |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.305; Wy:0.334 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
S029Q03 Elektroniikka Ominaisuus
| Driver IC | COG Built-in SSD2119 |
|---|
S029Q03 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lampun määrä | 6S1P |
| Lampun muoto | 1 string |
| Lampun käyttöikä | 30K(Typ.) (Hours) |
| Lampun jännite | 19.2.19.8V (Typ./Max.) |
| Lamp Current | 20/25mA (Typ./Max.) |
| Valaisimet Virrankulutus | 0.384/0.495W (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | Included in panel signal interface |
| Lamppuohjain | No |
S029Q03 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | 8/9/16/18-bit 6800/8080 parallel, 6/9/16/18-bit RGB, SPI |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 3.3/3.3V (Typ.)(VCI/VDDIO) |
| Liitännätyyppi | FPC |
