Yleiskatsaus
määrittely
RX366HDL-C07

RX366HDL-C07 Perustiedot
| paneeli Malli | RX366HDL-C07 |
|---|---|
| paneeli Brand | ROGIN |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,36.6 inch, 1920×290 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| RX366HDL-C07 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Huomautukset | 1/4 cut of 42" |
RX366HDL-C07 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 1920(RGB)×290 |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 53 PPI |
| Kuvasuhde | >3:1 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.1596×0.4788 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.4788×0.4788 mm (H×V) |
| Paino | TBD |
| Pinta | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Aktiivinen alue | 919.296×138.852 mm (H×V) |
| Bezel Area | 924.3×143.85 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 960×180.85 mm (H×V) |
| Outline Depth | 14/29 (Typ./Max.) mm |
| Reiät ja kiinnikkeet | Side mounting holes |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
RX366HDL-C07 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 700 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 3000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 70% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Katselukulma | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.311; Wy:0.351 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
RX366HDL-C07 Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
RX366HDL-C07 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lampun käyttöikä | 50K(Typ.) (Hours) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Lamppuohjain | 32/35.2W (Typ./Max.) |
RX366HDL-C07 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | LVDS (2 ch, 8-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 12.0V (Typ.) |
| Paneelin syöttöarvo | 0.35/0.43A (Typ./Max.) |
| Paneelin virrankulutus | 4.2/5.2W (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Signaalirajapinta | JAE - FI-RE51HL, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
