RX-B0070C3500

| paneeli Malli | RX-B0070C3500 |
|---|---|
| paneeli Brand | ROGIN |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| RX-B0070C3500 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 154.08×85.92 mm |
| ääriviivat | 164.9×100 mm |
| Pinta | Without Polarizer |
| kontrastisuhde | 500:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 75/75/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampun tyyppi | 3S5P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on ROGIN RX-B0070C3500: n erikoisjäätelöiden jakelija.
ROGIN RX-B0070C3500 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
ROGIN RX-B0070C3500: n pdf-lomakkeessa tai ROGIN RX-B0070C3500: n tai muiden ROGIN-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous ROGIN RX-B0070C3500-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
ROGIN RX-B0070C3500 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
ROGIN RX-B0070C3500: n pdf-lomakkeessa tai ROGIN RX-B0070C3500: n tai muiden ROGIN-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous ROGIN RX-B0070C3500-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "RX-B0070C3500"
- ROGIN RX-B0070C3500
- RX-B0070C3500-lomake
- RX-B0070C3500-kuva
- RX-B0070C3500 hinta
- RX-B0070C3500-jakelija

