RGS10096064FW003

| paneeli Malli | RGS10096064FW003 |
|---|---|
| paneeli Brand | RiTdisplay |
| Descrition | PM-OLED ,0.95 inch, 96×64 |
| paneelin tyyppi | PM-OLED |
| RGS10096064FW003 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Aktiivinen alue | 20.135×13.42 mm |
| ääriviivat | 26.66×37.58 mm |
| Pinta | Without Polarizer |
| kontrastisuhde | |
| Näytön värit | 65K , CIE1931 53% |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 85Hz |
| Driver IC | COG Built-in SSD1332T |
| Signaalirajapinta | 8-bit 6800/8080 parallel, SPI , 31 pins |
| Tulojännite | 13.0/2.7V (Typ.)(VCC/VDD) |
LCDs-Display.com on RiTdisplay RGS10096064FW003: n erikoisjäätelöiden jakelija.
RiTdisplay RGS10096064FW003 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
RiTdisplay RGS10096064FW003: n pdf-lomakkeessa tai RiTdisplay RGS10096064FW003: n tai muiden RiTdisplay-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous RiTdisplay RGS10096064FW003-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
RiTdisplay RGS10096064FW003 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
RiTdisplay RGS10096064FW003: n pdf-lomakkeessa tai RiTdisplay RGS10096064FW003: n tai muiden RiTdisplay-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous RiTdisplay RGS10096064FW003-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "RGS10096064FW003"
- RiTdisplay RGS10096064FW003
- RGS10096064FW003-lomake
- RGS10096064FW003-kuva
- RGS10096064FW003 hinta
- RGS10096064FW003-jakelija

