RGC07096016WR026

| paneeli Malli | RGC07096016WR026 |
|---|---|
| paneeli Brand | RiTdisplay |
| Descrition | PM-OLED ,0.71 inch, 96×16 |
| paneelin tyyppi | PM-OLED |
| RGC07096016WR026 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Aktiivinen alue | 17.644×3.18 mm |
| ääriviivat | 26.3×8×1.33 mm |
| Pinta | Without Polarizer |
| kontrastisuhde | 2000 : 1 (Min.) |
| Näytön värit | Mono(White) (1-bit) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Min.) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 105Hz |
| Driver IC | COG Built-in SSD1306BZ |
| Signaalirajapinta | I²C , 14 pins |
LCDs-Display.com on RiTdisplay RGC07096016WR026: n erikoisjäätelöiden jakelija.
RiTdisplay RGC07096016WR026 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
RiTdisplay RGC07096016WR026: n pdf-lomakkeessa tai RiTdisplay RGC07096016WR026: n tai muiden RiTdisplay-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous RiTdisplay RGC07096016WR026-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
RiTdisplay RGC07096016WR026 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
RiTdisplay RGC07096016WR026: n pdf-lomakkeessa tai RiTdisplay RGC07096016WR026: n tai muiden RiTdisplay-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous RiTdisplay RGC07096016WR026-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "RGC07096016WR026"
- RiTdisplay RGC07096016WR026
- RGC07096016WR026-lomake
- RGC07096016WR026-kuva
- RGC07096016WR026 hinta
- RGC07096016WR026-jakelija

