PD035QU1
| paneeli Malli | PD035QU1 |
|---|---|
| paneeli Brand | PVI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| PD035QU1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 70.08×52.56 mm |
| ääriviivat | 76.9×63.9×4.56 mm |
| Pinta | Antiglare (Haze 20%) |
| kontrastisuhde | 400:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 60/60/50/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lampun tyyppi | 6S1P WLED |
| Signaalirajapinta | Digital RGB (8/24-bit) + SPI, CCIR601/656 , 54 pins |
| Tulojännite | 3.3/15/-10V (Typ.)(VCC/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com on PVI PD035QU1: n erikoisjäätelöiden jakelija.
PVI PD035QU1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
PVI PD035QU1: n pdf-lomakkeessa tai PVI PD035QU1: n tai muiden PVI-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous PVI PD035QU1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
PVI PD035QU1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
PVI PD035QU1: n pdf-lomakkeessa tai PVI PD035QU1: n tai muiden PVI-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous PVI PD035QU1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "PD035QU1"
- PVI PD035QU1
- PD035QU1-lomake
- PD035QU1-kuva
- PD035QU1 hinta
- PD035QU1-jakelija

