Yleiskatsaus
määrittely
NL12876BC26-25B

NL12876BC26-25B Perustiedot
| paneeli Malli | NL12876BC26-25B |
|---|---|
| paneeli Brand | NEC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.3 inch, 1280×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| NL12876BC26-25B Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -10 ~ 70 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 80 °C |
NL12876BC26-25B Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 1280(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 97 PPI |
| Kuvasuhde | 15:9 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.087×0.261 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.261×0.261 mm (H×V) |
| Paino | 1.27/1.40Kgs (Typ./Max.) |
| Pinta | Clear, Hard coating (3H) |
| Aktiivinen alue | 334.08×200.45 mm (H×V) |
| Bezel Area | 336.2×202.8 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 358×226 mm (H×V) |
| Outline Depth | 15.8/16.8 (Typ./Max.) mm |
| Reiät ja kiinnikkeet | Side mounting holes (4-M3) |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
NL12876BC26-25B optiset ominaisuudet
| Näyttötila | SA-SFT, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 470 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 700 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Väri Gamut | 40% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 14/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.10/1.30 (Typ./Max.)(5 points) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
NL12876BC26-25B Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
| Kokonaisenergiankulutus | 18.0W (Typ.) |
NL12876BC26-25B taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| Lampun tyyppi | CCFL |
| Lampun määrä | 4 pcs |
| Lampun muoto | Straight |
| Lamppu vaihdettavissa | Replaceable |
| Lamppu RFU-malli | 153LHS05 |
| Lampun jännite | 670V (Typ.) |
| Lamp Current | 3.0/6.0/6.5mA (Min./Typ./Max.) |
| Lampun käyttötaajuus | 38/43/48KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lampun käynnistysjännite | 1350/1550V (Min.)(Ta=+25/-10℃) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Lamppuohjain | No |
NL12876BC26-25B signaali liitäntä
| Signaaliluokka | LVDS (1 ch, 8-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 3.3V (Typ.) |
| Paneelin syöttöarvo | 550/800mA (Typ./Max.) |
| Paneelin virrankulutus | 1.82W (Typ.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Signaalirajapinta | HRS - DF14H-20P-1.25H, Pitch:1.25 mm, Pin:20 pins |
