ND168TXP01
| paneeli Malli | ND168TXP01 |
|---|---|
| paneeli Brand | |
| Descrition | a-Si TFT-LCD , inch, 1366×378 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| ND168TXP01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 409.8×113.4 mm |
| ääriviivat | 430.37×137.3×11.5 mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 71% |
| Vasteaika | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on ND168TXP01: n erikoisjäätelöiden jakelija.
ND168TXP01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
ND168TXP01: n pdf-lomakkeessa tai ND168TXP01: n tai muiden -näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous ND168TXP01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
ND168TXP01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
ND168TXP01: n pdf-lomakkeessa tai ND168TXP01: n tai muiden -näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous ND168TXP01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "ND168TXP01"
- ND168TXP01
- ND168TXP01-lomake
- ND168TXP01-kuva
- ND168TXP01 hinta
- ND168TXP01-jakelija
