N154I3-P03

| paneeli Malli | N154I3-P03 |
|---|---|
| paneeli Brand | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| N154I3-P03 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 331.2×207 mm |
| ääriviivat | 339.7×216.16 mm |
| Pinta | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 500:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | 3/5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on CMO N154I3-P03: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CMO N154I3-P03 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CMO N154I3-P03: n pdf-lomakkeessa tai CMO N154I3-P03: n tai muiden CMO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CMO N154I3-P03-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CMO N154I3-P03 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CMO N154I3-P03: n pdf-lomakkeessa tai CMO N154I3-P03: n tai muiden CMO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CMO N154I3-P03-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "N154I3-P03"
- CMO N154I3-P03
- N154I3-P03-lomake
- N154I3-P03-kuva
- N154I3-P03 hinta
- N154I3-P03-jakelija

