Yleiskatsaus
määrittely
N154I3-L02

N154I3-L02 Perustiedot
| paneeli Malli | N154I3-L02 |
|---|---|
| paneeli Brand | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| N154I3-L02 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
N154I3-L02 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 98 PPI |
| Kuvasuhde | 16:10 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.08625×0.25875 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.25875×0.25875 mm (H×V) |
| Paino | 510/525g (Typ./Max.) |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktiivinen alue | 331.2×207 mm (H×V) |
| Bezel Area | 334.7×210.5 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 344×222 mm (H×V) |
| Outline Depth | 6.2 (Max.) mm |
| Muoto tyyli | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Reiät ja kiinnikkeet | Side mounting holes (8-M2) on left, right bezel |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
N154I3-L02 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 220 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | 3/5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 6 o'clock |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.25 (Max.)(5 points) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
N154I3-L02 Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
N154I3-L02 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Lampun tyyppi | CCFL |
| Lampun määrä | 1 pcs |
| Lampun muoto | Straight |
| Lampun käyttöikä | 15K(Min.) (Hours) |
| Lampun jännite | 675/730/945V (Min./Typ./Max.) |
| Lamp Current | 2.0/6.0/7.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Lampun käyttötaajuus | 50/80KHz (Min./Max.) |
| Lampun käynnistysjännite | 1140/1580V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Valaisimet Virrankulutus | 4.38W (Typ.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Lamppuohjain | No |
N154I3-L02 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | LVDS (1 ch, 6-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 3.3V (Typ.) |
| Paneelin syöttöarvo | 380/480mA (Typ./Max.) |
| Paneelin virrankulutus | 3.86W (Typ.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Signaalirajapinta | JAE - FI-XB30SL-HF10, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
