Yleiskatsaus
määrittely
M220ZGE-P01

M220ZGE-P01 Perustiedot
| paneeli Malli | M220ZGE-P01 |
|---|---|
| paneeli Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,22.0 inch, 1680×1050 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| M220ZGE-P01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
M220ZGE-P01 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 1680(RGB)×1050 (WSXGA+) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 90 PPI |
| Kuvasuhde | 16:10 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.094×0.282 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.282×0.282 mm (H×V) |
| Paino | 544.2/574.2g (Typ./Max.) |
| Pinta | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Aktiivinen alue | 473.76×296.1 mm (H×V) |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
M220ZGE-P01 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 0 cd/m² |
| kontrastisuhde | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 1.3/3.7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 6 o'clock |
| transmissiviteetti | 6.3% (Typ.)(with Polarizer) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
M220ZGE-P01 Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
| Kokonaisenergiankulutus | 4.32W (Typ.) |
M220ZGE-P01 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun tyyppi | No B/L |
|---|
M220ZGE-P01 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | LVDS (2 ch, 8-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 5.0V (Typ.) |
| Paneelin syöttöarvo | 0.63/0.756A (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Signaalirajapinta | STARCONN - 093G30-B2001A-G4, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
