Yleiskatsaus
määrittely
LTN141X8-02

LTN141X8-02 Perustiedot
| paneeli Malli | LTN141X8-02 |
|---|---|
| paneeli Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1024×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LTN141X8-02 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
LTN141X8-02 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 91 PPI |
| Kuvasuhde | 4:3 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.093×0.279 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.279×0.279 mm (H×V) |
| Aktiivinen alue | 285.696×214.272 mm (H×V) |
| Muoto tyyli | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
LTN141X8-02 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Näytön väri | 262K (6-bit) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
LTN141X8-02 Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|
LTN141X8-02 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | CCFL |
LTN141X8-02 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | LVDS (1 ch, 6-bit) |
|---|
