Yleiskatsaus
määrittely
LTN140AT16-D01

LTN140AT16-D01 Perustiedot
| paneeli Malli | LTN140AT16-D01 |
|---|---|
| paneeli Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LTN140AT16-D01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Malli Alias | 0XGN4N |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Huomautukset | Dell P/N:0XGN4N |
LTN140AT16-D01 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 112 PPI |
| Kuvasuhde | 16:9 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0755×0.2265 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2265×0.2265 mm (H×V) |
| Paino | 330/350g (Typ./Max.) |
| Pinta | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Aktiivinen alue | 309.399×173.952 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 323.5×192 mm (H×V) |
| Outline Depth | 5.2 (Max.) mm |
| Muoto tyyli | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Reiät ja kiinnikkeet | Side mounting holes (6-M2) on left, right bezel |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
LTN140AT16-D01 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 200 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 500 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 262K (6-bit) |
| Väri Gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 40/40/15/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 6 o'clock |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.54 (Max.)(13 points) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
LTN140AT16-D01 Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
LTN140AT16-D01 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lampun määrä | 7S4P |
| Lampun muoto | 4 strings |
| Lampun käyttöikä | 15K(Min.) (Hours) |
| Lampun jännite | 22.4V (Typ.) |
| Lamp Current | 19/20/25mA (Min./Typ./Max.) |
| Valaisimet Virrankulutus | 3.7W (Max.) |
| Liitännätyyppi | Included in panel signal interface |
| Lamppuohjain | 6.0/12.0/20.0V (Min./Typ./Max.) |
LTN140AT16-D01 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | LVDS (1 ch, 6-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 3.3V (Typ.) |
| Paneelin syöttöarvo | 250mA (Typ.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Signaalirajapinta | I-PEX - 20455-040E-02, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
