LTM230HL07

| paneeli Malli | LTM230HL07 |
|---|---|
| paneeli Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23 inch, 1920×1080 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LTM230HL07 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| päätöslauselma | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Näyttöalue | 509.184(W)×286.416(H) mm |
| Outline-koko | 533.2(W)×312(H) ×11(D) mm |
| Kirkkaus | 300 cd/m² (Typ.) |
| Katselukulma | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Paras näkymä | Symmetry |
| Näytön värit | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Taajuus | 60Hz |
| Paino | 2.30Kgs (Max.) |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Kehyksen avaaminen | 513.8(W)×291(H) mm |
| Pinta | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Näyttötila | PLS, Normally Black, Transmissive |
| Vasteaika | 14 (Typ.)(G to G) |
| Lampun tyyppi | 11S3P WLED , 40K hours , Without Driver |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Signaalirajapinta | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins , Connector |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
| ympäristö | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com on SAMSUNG LTM230HL07: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SAMSUNG LTM230HL07 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG LTM230HL07: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG LTM230HL07: n tai muiden SAMSUNG-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG LTM230HL07-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTM230HL07 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG LTM230HL07: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG LTM230HL07: n tai muiden SAMSUNG-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG LTM230HL07-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LTM230HL07"
- SAMSUNG LTM230HL07
- LTM230HL07-lomake
- LTM230HL07-kuva
- LTM230HL07 hinta
- LTM230HL07-jakelija
