LTM12C505X

| paneeli Malli | LTM12C505X |
|---|---|
| paneeli Brand | Toshiba Matsushita |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| paneelin tyyppi | LTPS TFT-LCD |
| LTM12C505X Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 245.76×184.32 mm |
| ääriviivat | 261×199×5 mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 150:1 (Min.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | 50/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 30/30/10/20 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Toshiba Matsushita LTM12C505X: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Toshiba Matsushita LTM12C505X ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Toshiba Matsushita LTM12C505X: n pdf-lomakkeessa tai Toshiba Matsushita LTM12C505X: n tai muiden Toshiba Matsushita-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Toshiba Matsushita LTM12C505X-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Toshiba Matsushita LTM12C505X ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Toshiba Matsushita LTM12C505X: n pdf-lomakkeessa tai Toshiba Matsushita LTM12C505X: n tai muiden Toshiba Matsushita-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Toshiba Matsushita LTM12C505X-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LTM12C505X"
- Toshiba Matsushita LTM12C505X
- LTM12C505X-lomake
- LTM12C505X-kuva
- LTM12C505X hinta
- LTM12C505X-jakelija

