Yleiskatsaus
määrittely
LTM12C505T

LTM12C505T Perustiedot
| paneeli Malli | LTM12C505T |
|---|---|
| paneeli Brand | Toshiba Matsushita |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| paneelin tyyppi | LTPS TFT-LCD |
| LTM12C505T Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
LTM12C505T Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 105 PPI |
| Kuvasuhde | 4:3 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.080×0.240 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.240×0.240 mm (H×V) |
| Aktiivinen alue | 245.76×184.32 mm (H×V) |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
LTM12C505T optiset ominaisuudet
| Auringonvalo luettavissa | N |
|---|
LTM12C505T Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|
