LTL101AL06-801

| paneeli Malli | LTL101AL06-801 |
|---|---|
| paneeli Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LTL101AL06-801 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | PLS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 216.96×135.6 mm |
| ääriviivat | 228.21×148.86×4.59 mm |
| Pinta | Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 900:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.2M (6-bit + FRC) , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 4 strings WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 8-bit) , 45 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on SAMSUNG LTL101AL06-801: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SAMSUNG LTL101AL06-801 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG LTL101AL06-801: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG LTL101AL06-801: n tai muiden SAMSUNG-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG LTL101AL06-801-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTL101AL06-801 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG LTL101AL06-801: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG LTL101AL06-801: n tai muiden SAMSUNG-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG LTL101AL06-801-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LTL101AL06-801"
- SAMSUNG LTL101AL06-801
- LTL101AL06-801-lomake
- LTL101AL06-801-kuva
- LTL101AL06-801 hinta
- LTL101AL06-801-jakelija
