Yleiskatsaus
määrittely
LTI290LN01

LTI290LN01 Perustiedot
| paneeli Malli | LTI290LN01 |
|---|---|
| paneeli Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,29.0 inch, 1920×540 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LTI290LN01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 65 °C |
| Huomautukset | Stretched, 40"/2, Hi Temp LC, Native Bar Type Display |
LTI290LN01 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 1920(RGB)×540 |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 69 PPI |
| Kuvasuhde | >3:1 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.1225×0.3675 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.3675×0.3675 mm (H×V) |
| Paino | TBD |
| Pinta | Antiglare (Haze 44%) |
| Aktiivinen alue | 705.6×198.45 mm (H×V) |
| Bezel Area | 709.6×202.45 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 720.8×226.25 mm (H×V) |
| Outline Depth | 18.1/34.4 (Typ./Max.) mm |
| Maisema tai muotokuva | Landscape / Portrait |
| Kosketusnäyttö | Without |
LTI290LN01 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | SPVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 500 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 4000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 8 (Typ.)(G to G) |
| Katselukulma | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
LTI290LN01 Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
LTI290LN01 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lampun käyttöikä | 50K(Min.) (Hours) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Lamppuohjain | TBD |
LTI290LN01 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | LVDS (2 ch, 10-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 12.0V (Typ.) |
| Paneelin syöttöarvo | TBD |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Signaalirajapinta | UJU - PF050-O51B-C20-F, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
