LTD141EC7D

| paneeli Malli | LTD141EC7D |
|---|---|
| paneeli Brand | Toshiba Matsushita |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,14.1 inch, 1024×768 |
| paneelin tyyppi | LTPS TFT-LCD |
| LTD141EC7D Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 285.696×214.272 mm |
| ääriviivat | 299×228.6×5.5 mm |
| Muoto tyyli | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Pinta | Hard coating (3H), Antireflection |
| kontrastisuhde | 300:1 (Min.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | 35 (Max.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 40/40/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on Toshiba Matsushita LTD141EC7D: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Toshiba Matsushita LTD141EC7D ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Toshiba Matsushita LTD141EC7D: n pdf-lomakkeessa tai Toshiba Matsushita LTD141EC7D: n tai muiden Toshiba Matsushita-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Toshiba Matsushita LTD141EC7D-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Toshiba Matsushita LTD141EC7D ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Toshiba Matsushita LTD141EC7D: n pdf-lomakkeessa tai Toshiba Matsushita LTD141EC7D: n tai muiden Toshiba Matsushita-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Toshiba Matsushita LTD141EC7D-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LTD141EC7D"
- Toshiba Matsushita LTD141EC7D
- LTD141EC7D-lomake
- LTD141EC7D-kuva
- LTD141EC7D hinta
- LTD141EC7D-jakelija

