LTD104XA1F

| paneeli Malli | LTD104XA1F |
|---|---|
| paneeli Brand | TOSHIBA |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,10.4 inch, 1024×768 |
| paneelin tyyppi | LTPS TFT-LCD |
| LTD104XA1F Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 211.2×158.4 mm |
| ääriviivat | 238.6×186.4×5.2 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 300:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | 50/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6-bit) , 14 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on TOSHIBA LTD104XA1F: n erikoisjäätelöiden jakelija.
TOSHIBA LTD104XA1F ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
TOSHIBA LTD104XA1F: n pdf-lomakkeessa tai TOSHIBA LTD104XA1F: n tai muiden TOSHIBA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous TOSHIBA LTD104XA1F-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
TOSHIBA LTD104XA1F ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
TOSHIBA LTD104XA1F: n pdf-lomakkeessa tai TOSHIBA LTD104XA1F: n tai muiden TOSHIBA-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous TOSHIBA LTD104XA1F-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LTD104XA1F"
- TOSHIBA LTD104XA1F
- LTD104XA1F-lomake
- LTD104XA1F-kuva
- LTD104XA1F hinta
- LTD104XA1F-jakelija

