Yleiskatsaus
määrittely
LTA550HQ03-W

LTA550HQ03-W Perustiedot
| paneeli Malli | LTA550HQ03-W |
|---|---|
| paneeli Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LTA550HQ03-W Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
LTA550HQ03-W Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 40 PPI |
| Kuvasuhde | 16:9 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.210×0.630 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.630×0.630 mm (H×V) |
| Paino | 18.0Kgs (Typ.) |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktiivinen alue | 1209.6×680.4 mm (H×V) |
| Bezel Area | 1217.6×688.4 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 1286×745 mm (H×V) |
| Outline Depth | 62.5 mm |
| Reiät ja kiinnikkeet | Face mounting holes; Side mounting holes; Rear mounting holes |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
LTA550HQ03-W optiset ominaisuudet
| Näyttötila | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 450 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 4000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 6 (Typ.)(G to G) |
| Katselukulma | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
LTA550HQ03-W Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 120Hz (60Hz Input) |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
LTA550HQ03-W taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Direct light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | CCFL |
| Lampun määrä | 16 pcs |
| Lampun muoto | Straight |
| Lampun käyttöikä | 50K(Min.) (Hours) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Lamppuohjain | 10.72A (Max.)(rush) |
LTA550HQ03-W signaali liitäntä
| Signaaliluokka | LVDS (2 ch, 8-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 12.0V (Typ.) |
| Paneelin syöttöarvo | 2.3/3.0A (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Signaalirajapinta | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
