Yleiskatsaus
määrittely
LS057T1SX01

LS057T1SX01 Perustiedot
| paneeli Malli | LS057T1SX01 |
|---|---|
| paneeli Brand | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,5.7 inch, 1080×1920 |
| paneelin tyyppi | CG-Silicon |
| LS057T1SX01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 70 °C |
LS057T1SX01 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 1080(RGB)×1920 (FHD) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 385 PPI |
| Kuvasuhde | 9:16 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0219×0.0657 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.0567×0.0657 mm (H×V) |
| Paino | 45.5g (Typ.) |
| Aktiivinen alue | 70.956×126.44 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 75.96×153.46 mm (H×V) |
| Outline Depth | 2.14 (Typ.) mm |
| Maisema tai muotokuva | Portrait type |
| Kosketusnäyttö | Embeded (Projected Capacitive Touch) |
| Paneelin kansi | With Cover Lens |
LS057T1SX01 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 460 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 1400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 95% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 32 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.300; Wy:0.320 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.18/1.25 (Typ./Max.)(9 points) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
LS057T1SX01 Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
| Driver IC | COG Built-in NT35695 |
LS057T1SX01 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lampun määrä | 8S2P |
| Lampun muoto | 2 strings |
| Lamp Current | 20mA (Typ.) |
| Liitännätyyppi | Included in panel signal interface |
| Lamppuohjain | No |
LS057T1SX01 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | MIPI (4 data lanes) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 1.8/3.1/5.5/-5.5V (VDDI/VDD/VSP/VSN) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Signaalirajapinta | HRS - BM20B(0.6)-10DS-0.4V(51), Pitch:0.4 mm, Pin:10 pins |
