LS055T1SX13

| paneeli Malli | LS055T1SX13 |
|---|---|
| paneeli Brand | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,5.5 inch, 1080×1920 |
| paneelin tyyppi | CG-Silicon |
| LS055T1SX13 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| päätöslauselma | 1080(RGB)×1920 , FHD |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Näyttöalue | 69.04(W)×120.96(H) mm |
| Kehyksen avaaminen | - |
| Outline-koko | 70.04(W)×127.51(H) ×1.25(D) mm |
| Pinta | - |
| Kirkkaus | 450 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 1500:1 (Typ.) (TM) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Näyttötila | New Mode, Normally Black, Transmissive |
| Paras näkymä | Symmetry |
| Vasteaika | - |
| Näytön värit | 16.7M 95% (CIE1931) |
| Lampun tyyppi | 7S2P WLED , Without Driver |
| Taajuus | 60Hz |
| Kosketusnäyttö | PCAP |
| Paneelin paino | 17.0g (Typ.) |
| Signaalirajapinta | MIPI (4 data lanes) , 40 pins , Connector |
| Tulojännite | 1.8/5.8/-5.8V (Typ.)(VDDI/VSP/VSN) |
| ympäristö | Operating Temp.: -20 ~ 60 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com on SHARP LS055T1SX13: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SHARP LS055T1SX13 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LS055T1SX13: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LS055T1SX13: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LS055T1SX13-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SHARP LS055T1SX13 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LS055T1SX13: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LS055T1SX13: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LS055T1SX13-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LS055T1SX13"
- SHARP LS055T1SX13
- LS055T1SX13-lomake
- LS055T1SX13-kuva
- LS055T1SX13 hinta
- LS055T1SX13-jakelija

