Yleiskatsaus
määrittely
LS050T1SX04

LS050T1SX04 Perustiedot
| paneeli Malli | LS050T1SX04 |
|---|---|
| paneeli Brand | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,5.0 inch, 1080×1920 |
| paneelin tyyppi | CG-Silicon |
| LS050T1SX04 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 60 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 70 °C |
LS050T1SX04 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 1080(RGB)×1920 (FHD) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 443 PPI |
| Kuvasuhde | 9:16 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0191×0.0573 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.0573×0.0573 mm (H×V) |
| Paino | 21.5g (Typ.) |
| Pinta | Hard coating (3H) |
| Aktiivinen alue | 61.884×110.016 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 64.3×118.2 mm (H×V) |
| Outline Depth | 1.43±0.1 mm |
| Maisema tai muotokuva | Portrait type |
| Kosketusnäyttö | Without |
LS050T1SX04 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 35 (Max.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.310; Wy:0.320 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.11/1.25 (Typ./Max.)(9 points) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
LS050T1SX04 Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
| Driver IC | Built-in R6331 |
LS050T1SX04 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lampun määrä | 6S2P |
| Lampun muoto | 2 strings |
| Lampun käyttöikä | 5K(Typ.) (Hours) |
| Lampun jännite | 18.0/19.8V (Typ./Max.) |
| Lamp Current | 20mA (Typ.) |
| Valaisimet Virrankulutus | 720mW (Typ.) |
| Liitännätyyppi | Included in panel signal interface |
| Lamppuohjain | No |
LS050T1SX04 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | MIPI (4 data lanes) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 1.8/5.0/-5.0V (Typ.)(IOVDD/AVDD+/AVDD-) |
| Paneelin syöttöarvo | 17.1/11.8/-5.4mA (Typ.)(IOIDD/AIDD+/AIDD-) |
| Liitännätyyppi | FPC |
