LS047K1SX02

| paneeli Malli | LS047K1SX02 |
|---|---|
| paneeli Brand | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,4.7 inch, 720×1280 |
| paneelin tyyppi | CG-Silicon |
| LS047K1SX02 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 58.104×103.296 mm |
| ääriviivat | 61.912×114.38 mm |
| Pinta | Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Vasteaika | 30 (Max.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 10S1P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | MIPI (3 data lanes) , 25 pins |
| Tulojännite | 3.2V (Typ.) |
LCDs-Display.com on SHARP LS047K1SX02: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SHARP LS047K1SX02 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LS047K1SX02: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LS047K1SX02: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LS047K1SX02-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SHARP LS047K1SX02 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LS047K1SX02: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LS047K1SX02: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LS047K1SX02-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LS047K1SX02"
- SHARP LS047K1SX02
- LS047K1SX02-lomake
- LS047K1SX02-kuva
- LS047K1SX02 hinta
- LS047K1SX02-jakelija

